23 Haziran 2014 Pazartesi

TABLO YENİLEME

 Umarım hepinizin evinde, vakti zamanın zevkine göre tasarlanılmış ve sonralardan sıkıldığınız ama bozmaya ve atmaya da kıyamadığınız bir tablo vardır. Bende yatak odamın duvarında duran ve bozmaya kıyamadığım, sevgili kızkardeşimden zamanında bu şekilde isteyerek yaptırdığım bu tabloyla ilgili uzun zamandır düşünür dururdum. Takii parça kumaşçımdaki muhteşem kumaşlara bakıp '' şu kumaşın güzelliğine bak. Tablo niyetine duvara as'' diye içimden geçirdiğimde aklımda bu fikir belirdi. Uzun zamandır beklediğim bu projeyi sonunda bu gün hayata geçirdim.
Yine kızkardeşim için diktiğim bu bluzde kullandığım kumaşın kalan kısmını kullanarak eski bir tablomun yüzüne hiç zarar vermeden bu şekilde yeniledim. Nasıl yaptığıma gelecek olursak, sadece kumaşı yere yaydım ve üzerine tabloyu kapatıp kumaşın arkadaki fazlalıklarını birbirine dikerek tutturdum.
  Herkese kucak dolusu sevgiler. Dikmem gereken dikişler ve yorumlarınıza vermem gereken cevaplar var ama kızımın tatilini kısa kesip geri dönmesinden ve şu anda pişman olup girdiği sinir krizlerinden dolayı o derece bitkinim ki şu yazıyı yazmanın bedelini bile çok ağır ödedim inanın. :))
Yorum Gönder