2 Nisan 2014 Çarşamba

SARI CEKET DETAYLAR

 Biraz daha detay isteyen arkadaşlar için bu gün ceketin daha yakından çekilmiş fotolarını yayınlamak istedim. Bu esnada astarı takarken de çekilmiş fotolardan birini yayınlıyorum ki kendimce keşfettiğim bir püf noktamı söyleyebileyim.Astarı takarken, çekme, asılma ve kasma yapmasın diye bu şekilde omuzları sabitleyerek, kol ve etek ucunun kasmamasını sağlıyorum. Çünkü omuzlardan akan ve düzgün durmayan astar daha sonra giyildiğinde sorun çıkarabiliyor..
 Bunlarda ceketimin yakın çekim detayları. Çok fazla ütü isteyen ve ütüyü inkar eden bir kumaşmış. Daha önce diktiğim bir blazer cekette bir defa ütülemek yetmişti. İki yıl boyunca bir daha hiç ütü istememişti.

  Bu arada sevgili BİRDİK BİNBAK Blogunun sahibesinin tavsiyesi üzerine, bu gün ilk kez resimleri büyütebilmeyi öğrendim. Daha bu alemde öğrenmem gereken çok fazla şey var sanırım. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
 Gördüğünüz gibi kumaşım kendinden desenli bir kumaş. Bir de beyazlarla kombinledim. Ve gece gündüz giyebileceğim sevgili sarı, blazer ceketimi sizlerle paylaşmış oldum. Herkese kucak dolusu sevgiler...

Yorum Gönder