15 Nisan 2014 Salı

GRİ VE SARI

 Sizede oluyor mu? Bazı günler fotoğraf makinesinin karşısına geçtiğimde her karede başka güzel çıkıyorum. Ama bazı günlerde ise düzgün bir fotoğraf yakalayabilmek için en az 10 poz fotoğraf çekilmek zorunda kalıyorum. Bu gün öğleden sonramı fotoğraf çekimine ayırmıştım. Malum ev işleri filan derken; giyin, kuşan, makyaj yap bunlar çok uzun vaktimi alıyor. Başsız fotolar yayınlamayı da hiç sevmiyorum. Ama malesef sonuçtan memnun kalmadığım bir sürü kare var şu an elimde. Yine de yayınlıyorum..
Son diktiklerimden olan bu penye bluzun kumaşı, ne zamandır elimdeydi. Basit ve model için  az çok fikir veren bir kumaştı. Bende onu hergüne giyebileceğim oversize, asimetrik etekli bir bluz olarak çalıştım. Sarı renge olan saplantım yüzünden de bu pantolonla kombinledim. Ancak gri her renge müthiş bir uyum sağlıyor. Bir önceki giyişimde de pembe kot pantolonumla kombinlemiştim. Genellikle bu tür kot üzeri bluzlara çok ihtiyaç duyuyorum. Çünkü bu yıl sosyal hayatım kızımı okula götürüp getirme ve arkadaşlarla kahvaltı ve kahve içmeden ibaret..
   Farkettiyseniz saçımın bir tarafını iyice kısalttırıp diğer kısmını olduğu gibi bıraktırdım. Böylelikle tam istediğim modeli yakalamış oldum. Ancak benim saçımın yeni bir modeli kabul etmesi için iki hafta süreye ihtiyacı vardır. Sanırım fotoları beğenmeme sebebiminde bununla alakası var...
   Etkinlik pantolonum da bu gün fotoğraflananlar içinde. En kısa zamanda onuda paylaşacağım. SEVGİLER...
Yorum Gönder